Go to Top

Java ve Oracle Yazılım Eğitimi

Bu eğitim ile kursiyerlerimizin kurumsal proje yapısını öğrenmeleri hedeflenmektedir. Sektörde kurumsal bir projede karşılaşılabilecek en önemli ve yaygın kullanılan teknolojiler öğretilmekte, Java ve Oracle Yazılım Uzmanlığı Kursu ile bu eğitimi alan kursiyerlerimize eğitim harici sektörün yöneldiği teknolojiler hakkında bilgiler de verilmektedir.

Eğitim Java programlama dili ile verilmekte olup veri tabanı olarak Oracle PL-SQL'in en güncel versiyonu kullanılmaktadır. Aynı zamanda Java programlama dili ile Mobile Android geliştirme konusu işlenecek, Android İşletim sistemli bir cihaz üzerine uygulama geliştirilecektir. Eğitimlerimiz gerçek bir kurumsal senaryoya bağlı olarak sistematik ve programlı olarak işlenmektedir. Kursiyerlerimiz eğitimle birlikte kendileri için çizebilecekleri yolu belirleyecek seviyeye ulaşacak, aldıkları alt yapı sayesinde ileri teknolojileri kendi kendilerine takip edebilir / uygulayabilir seviyeye geleceklerdir.  Doğru eğitim içerikleri ve süreçleri ile adayların en verimli eğitimi en doğru sürelerde alarak kariyerine başlangıcını hızlandırmak amaçlanmıştır.

Bu eğitimdeki eğitmenlerimiz Java & Oracle Uzmanlık sertifikalı olup, sektörde kurumsal projelerde en az 5 yıllık deneyime sahiptir. Eğitmenler, eğitim boyunca iş yönlendirmeleri, sektöre hazırlık seminerleri yapmaktadır.

Ankara BİTEM Eğitimden daha fazlasını veriyor.

Yazılım geliştirmeyi sınıf ortamından çıkarararak ekip ortamına taşımayı hedefleyen eğitimlerimizde kursiyerlerimiz eğitim saatleri haricinde özel gelişim odalarını, gelişimleri için eğitim süresi boyunca kullanabileceklerdir. Türkiyedesadece Ankara BİTEM'de bulunan bu uygulama ile eğitimden daha fazlasını, "tecrübeyi", elde edeceklerdir. 

Kursiyerlerimiz Java Yazılım Uzmanlığı eğitimi sonunda; saha deneyimi almış, teknik mülakatlardan başarı ile ayrılabilecek, teknik ve insan kaynakları boyutuyla kendini doğru ifade edebilen, temiz ve doğru kod yazabilen adaylar olarak mezun olacaktır. Analitik düşünebilme yeteneği ve ekip çalışması kavramlarını yine bu eğitim ile yapılan uygulamalarla öğreneceklerdir.

Ankara Bilişim Teknolojileri Eğitim Merkezi, Ankara'da yazılım üzerine çalışan başta Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Yazılım Firmaları olmak üzere kamu kurumlarının bilgi işlem merkezleri ve bir çok özel sektör kuruluşları ile ücretsiz personel desteği sağlama anlaşması yapmaktadır. Kursiyerlerimiz gelişimlerine göre bu kurumlara önerilmektedir.

Proje Detayı

Eğitim Şekli:
Bireysel / Kurumsal

Link:
Ankara BİTEM | Java ve Oracle