Go to Top

Andorid Geliştirme Uzmanlığı

Kursiyerlerimizin Android Geliştirme Uzmanlığı eğitimi ile native(doğal) mobil android uygulamlamaları geliştirebilmeleri hedeflenmektedir. Java programlama dili ile öğretilecek bu eğitimde, Java dilini hiç bilmeyenlere yönelik ön Java uygulama geliştirme eğitimi verilecek, Java'nın temelleri anlatıldıktan sonra Android geliştirmeye yönelik eğitime geçilmektedir. 

Android Geliştirme Uzmanlığı Kursu ile bu eğitimi alan kursiyerlerimize eğitim harici sektörün yöneldiği teknolojiler hakkında bilgiler de verilmektedir.

Eğitim Java programlama dili ile verilmekte olup veri tabanı olarak SQLLite, MSSQL Server ve Oracle üzerinde veri okuma ve yazma işlemleri anlatılmaktadır. Eğitimlerimiz ihtiyaca uygun ürün ve uygulama üretme üzerine kurulu olup, bu kapsamda sistematik ve programlı olarak işlenmektedir. Kursiyerlerimiz eğitimle birlikte kendileri için çizebilecekleri yolu belirleyecek seviyeye ulaşacak, aldıkları alt yapı sayesinde ileri teknolojileri kendi kendilerine takip edebilir / uygulayabilir seviyeye geleceklerdir.  Doğru eğitim içerikleri ve süreçleri ile adayların en verimli eğitimi en doğru sürelerde alarak kariyerine başlangıcını hızlandırmak amaçlanmıştır.

Bu eğitimdeki eğitmenlerimiz Java ve Oracle Uzmanlık sertifikalı olup, sektörde kurumsal projelerde en az 5 yıllık deneyime sahiptir. Eğitmenler, eğitim boyunca iş yönlendirmeleri, sektöre hazırlık seminerleri yapmaktadır.

Ankara BİTEM Eğitimden daha fazlasını veriyor.

Android Mobil Uygulama Geliştirmeyi sınıf ortamından çıkarararak ekip ortamına taşımayı hedefleyen eğitimlerimizde kursiyerlerimiz eğitim saatleri haricinde özel gelişim odalarını, gelişimleri için eğitim süresi boyunca kullanabileceklerdir. Türkiyedesadece Ankara BİTEM'de bulunan bu uygulama ile eğitimden daha fazlasını, "tecrübeyi", elde edeceklerdir. 

Kursiyerlerimiz Android Geliştirme Uzmanlığı eğitimi sonunda; saha deneyimi almış, teknik mülakatlardan başarı ile ayrılabilecek, teknik ve insan kaynakları boyutuyla kendini doğru ifade edebilen, temiz ve doğru kod yazabilen adaylar olarak mezun olacaktır. Analitik düşünebilme yeteneği ve ekip çalışması kavramlarını yine bu eğitim ile yapılan uygulamalarla öğreneceklerdir.

Ankara Bilişim Teknolojileri Eğitim Merkezi, Ankara'da yazılım üzerine çalışan başta Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Yazılım Firmaları olmak üzere kamu kurumlarının bilgi işlem merkezleri ve bir çok özel sektör kuruluşları ile ücretsiz personel desteği sağlama anlaşması yapmaktadır. Kursiyerlerimiz gelişimlerine göre bu kurumlara önerilmektedir.

Proje Detayı

Eğitim Şekli:
Bireysel / Kurumsal

Link:
Ankara BİTEM | Android Programlama